O nás

Hledali jsme funkční přírodní pánskou kosmetiku. Nenašli. Tak jsme ji vyrobili. A posíláme ji dál…

EVERYMAN je naše nová česká značka přírodní pánské kosmetiky. Už od konce roku 2018, kdy jsme začali hledat něco pořádného, čím bychom si umyli a namazali obličej. Takhle přesně odstartoval EVERYMAN.

Nechtěli jsme nic mimořádného. Kvalitní, jednoduchou kosmetiku pro muže, která bude fungovat. Nenašli jsme. A vyzkoušeli jsme toho dost. Krémy z drogerie, to je chemie a u značkové kosmetiky jsme dali víc za jméno než složení. Ani jedno nám nesedělo. Proto jsme se rozhodli jít do toho sami.

Idea byla jednoduchá – pár basic přípravků, které si postavíme do koupelny a budeme používat každý den. Chtěli jsme maximálně přírodní složení, žádný chemický balast navíc, nejvyšší kvalitu, normální cenu a českou výrobu. A taky rychlou aplikaci. Nežijeme v koupelně.

Vývoj EVERYMAN produktů trval nakonec skoro dva roky, vyzkoušeli jsme na sobě desítky vzorků (na začátku jich šlo hodně do koše), dokud jsme si neřekli „Jo, to je ono, tohle chceme používat!“ Výsledkem je pět produktů, které na sebe navazují a doplňují se – 3 produkty pro kompletní základní péči a 2 jako nadstavba, která dá pleti ještě něco navíc. To je všechno. Víc nepotřebujeme.

Chtěli jsme vytvořit něco, co tu není. Jasně pochopitelnou pánskou kosmetiku v té nejvyšší možné kvalitě. Přírodní a českou.

- Matyáš Trojan
Jen to důležité

EVERYMAN je založen na 5 produktech. Víc není potřeba. Mycí krém, Denní krém, Noční krém, Oční krém a Peeling.

Maximálně přírodní

Do kosmetiky jsme dali jen to, co tam má být, a nic navíc. 97% + přírodních ingrediencí. Žádné parfémy, silikony ani pěnivé látky.

Opravdu funkční

Jedna věc je mít funkční složky v produktu. Druhá je mít je tam v dostatečném množství. My na funkčních látkách nešetříme.

Vyrobeno u nás

Kosmetiku jsme vyvinuli a vyrobili v České republice ve světové kvalitě.

Jste připraveni posunout svou péči o pleť na vyšší úroveň?

Jste připraveni posunout svou péči o pleť na vyšší úroveň?

Poctivá pánská kosmetika vyvinutá a vyrobená v České republice.