Hodnocení zákazníků

O naší kosmetice si můžeme psát co chceme, ale naše produkty mají smysl pouze tehdy, pokud budou fungovat a naši zákazníci budou spokojeni. Mrkněte se, co o nás píšou lidé kteří si kosmetiku již koupili a ozkoušeli. Každé hodnocení nás posouvá vpřed, díky za ně!
4,8
Založeno na 116 recenzích
Zobrazeno 19 z 116 (počet hvězdiček: 4). Zobrazit 116 recenzí
Před 1 měsíc
Jirka

Od puberty “trpím” akné. Podkožní vaky mě trápí do dnes. Produkt používám skoro měsíc a je poznat extrémní rozdíl. Žádné velké boláky, pokud se objeví na druhý den zmizí.

Před 10 měsíců
Jakub

Funkční kosmetika pro muže. Oční krém bych nechal jako volitelnou položku, jinak používám vše. Po 3 týdnech pociťuji zlepšení stavu pokožky obličeje. Popřemýšlel bych ještě o nějakém šampónu a produktu na vousy. Pak už bych nepotřeboval nic jiného 👍

Před 1 rokem
Maiky

Snažil jsem se najít kosmetiku, která bude vyhovovat mé komplikované pleti. Ne každý přípravek snese. Co se týče konzistence a „parfemace“ jsou výrobky příjemné. I při aplikaci. Nejsou tak mastné a jsou příjemné. Přípravky na čištění pleti jsou super pleť není vysušená jako u jiných výrobků. Hvězdičku upřímně odebírám za aplikátor pumpiček… To vám moc nevyšlo. Sorry ale ne vždy fungují správně. Někdy se aplikuje víc než by člověk chtěl… Jindy z něj nic nevyjde .. celkově hodnotím kosmetiku jako fajn, ale třeba u očního krému jsem očekával po 10 dnech a po těch recenzích větší rozdíl …je zatím nepatrný. Produkty však doporučit mohu.

Před 1 rokem
Filip

Používám teprve pár týdnů… malé změny už se projevují. Zatím si jsem velice spokojen.
———-
Doplnil bych o „krém“ na rty

Před 1 rokem
Pavel

Produkty jsou výborné.

Před 1 rokem
Martin

Perfektní…

Před 2 roky
Michael

Zatím jsem spokojen…
V hodnocení samozřejmě dávám rezervu, protože vždy je co zlepšovat.

Před 2 roky
Petr

Velka spokojenost. Sem zvedavej, jak si poradi v lete, kdyz se plet vice poti a masti.
Jen ten davkovac obas nefunguje.

Před 2 roky
Jiří Fiala

Je to určitě výborný nápad vytvořit kosmetiku speciálně pro muže. Používám každý den ale zatím krátce na to abych mohl vyhodnotit výsledek. Každopádně je to příjemné na obličej.
Jednu hvězdičku ubírám za oční krém, protože mě rozčiluje, jak vždy po použití zaschne v otvoru pumpičky a vytvoří tam takový špunt, který musím každý den odstraňovat a tím „vyhazovat“ nějaké množství do koše.

Před 2 roky
Jan Valtr

Produkty asi super, ale hrozně mě triggerují ty flaštičky, většinou se jim nechce pracovat. 🙂

Před 2 roky
Creedy

Zatím používám cca 2 týdny, a cítím se dobře, větší sebevědomí ve věku 67 let, super jeto pocit, nikdy jsem nic nepoužíval, teď jedu Everyman. Hodně úspěchů přeji!

Před 2 roky
vladimir97

Používám sadu big 3 už měsíc a vidím na své pleti viditelné zlepšení! Skvělý dárek k Vánocům. Teď by se hodil ještě oční krém a bylo by to perfektní. Moc cením způsob dávkování. Plechovky jsou sice méně skladné, takže na cestování nic moc, ale na doma perfektní. A navíc už si nelámu hlavu nad tím, kolik krému použít, stačí jednou zmáčknout.

Před 2 roky
Adam

Sadu používám teprve týden, ale zatím to hodnotím pozitivně. Krémy mají příjemnou konzistenci a velmi dobře se aplikují. Cena je vyšší, ale zdá se, že odpovída kvalitě.

Před 2 roky
David Hála

Produkty jsou fakt víc než fajn, je to fofr, žádný extra patlání se s tím a navíc se mi zavírají póry, jako řemeslník jsem furt v nějakém bordelu, takže když mi něco prokazatelně pomáhá s vyčištění pleti, umím to ocenit.
Úplně mi nesedí proklamovaných 75 dní na celou sadu…navíc jsou jednotlivé balení v nefér poměru (za mě) nejdriv odešel denní krém, poté oční krém a až za týden odešel noční krém, čisticího gelu mám zatím dostatek….zvláštní.

No a nakonec dávkovací systém…hrůza…jednou to pumpuje pak zase ne, pak se to zasekne…

Každopádně, produkt uvnitř je dobrý a zcela prokazatelně funguje. Sadu jsem přes mé brblání objednal znovu a těším se 🙂

Před 2 roky
Adam Vepřek

Kosmetickou sadu ALL IN jsem koupil před pár dny, zatím se to všechno jeví jako super věc, akorát ten slevový kód 10% na “příští nákup”, který je splatný do konce tohoto měsíce ačkoliv má kosmetika vydržet 75 dní, to jste mi ho nemohli dát na trošku dýl? 😀 Přece nebudu kupovat dvě krabice za sebou.. to přece ještě ani nemůžu vědět jestli se mi to osvědčilo..

Před 3 roky
Jakub

Používám 10dni a jsem spokojen. Pocitově jsou krémy příjemné. Peeling ok. Uvidíme po delším – alespoň 3měsičním – používání.

Před 3 roky
Zbyněk

Jsem hodně spokojený. Trochu jsem bojoval se zavedením pravidelnosti, ale když už stojím v koupelně při čištění zubů, proč nevzít i obličej? 😀 Jediné co mě zamrzelo je, že mám u peelingu vadnou pumpičku. takže mi vytéká všude kolem :-(.
Ale celkově je vidět na pleti výrazný rozdíl.

Před 3 roky
M.

Dávka krémů je příliš velká pro člověka, co má vousy 🙂

Před 3 roky
Daniel

Dostal jsem vaši sadu k vánocům a do dneška jsem další 2 sady dokoupil. Zdá se mi, že se jedná o kvalitní produkt, jen si myslím, že proporcionálně by měl být obsah zhruba v poměru 3:2:1 /mycí- denní- noční/. Mycího krému je přebytek, noční zhruba vydrží vámi deklarovaný čas, na noc se většinou muži moc nemažou, denní však cca měsíc, ale jen pokud je aplikován velice uvážlivě.
Každopádně se zdá, že je to výrobek kvalitní a prost zbytečných chemických substancí, byť ve střední cenové hladině, manželčiny krémy od Vichy jsou, pravda, dražší. Možná, že by stálo za úvahu obohatit denní krém o filtr specifických částí spektra UV záření.

Poctivá pánská kosmetika vyvinutá a vyrobená v České republice.