Tipy na vánoční dárky pro chlapy

Článek napsal: Radek Brázdil

Ruku na srdce – výběr vánočního dárku pro chlapa je těžší, než se na první pohled může zdát. Ve snaze být co nejoriginálnější a nejnápadnější snadno šlápnete vedle. Místo přirozeného úsměvu obdarovaného pak na tváři vykouzlíte nanejvýš úsměv nucený. Chcete při výběru dárku uhodit hřebík na hlavičku? Máme pro vás několik tipů, které vám přijdou vhod.

Nesnažte se překvapit za každou cenu

Při výběru dárku pro muže myslete v první řadě na obdarovaného a snažte se potlačit své ego. Možná sami milujete moment překvapení, ale druhá strana to nemusí vnímat stejně. Můžete se trefit, ale také pořádně narazit. Sami si odpovězte, jestli vám za to takový risk stojí.

Výběru vánočního dárku pro muže by měl předcházet vzájemný dialog. Stačí, když se dozvíte, jaký typ dárku by mu udělal radost. V mnoha případech si vystačíte s obecnou informací, třeba oblíbenou značkou nebo často navštěvovaným sportovním zařízením. Konkrétní výběr už bude na vás, a tak o kýžený moment překvapení úplně nepřijdete.

Pokud byste však muže rádi potěšili třeba parfémem, novou peněženkou nebo batohem, bude lepší zjistit přesný typ. Trefit se do vkusu a požadovaných vlastností není v takových případech vůbec snadné.

Dárek musí zapadnout do životního stylu obdarovaného

Zkuste se vžít do obdarovaného a zamyslet se nad jeho životním stylem. Jasně, abstinentovi asi nekoupíte láhev koňaku. Pokuste se ale jít ve svých myšlenkách hlouběji. Rád sportuje? Výborně. A jaký sport dělá? Tenis? Pak by mu nová sada míčků mohla udělat radost. Vzpomeňte si, jako značku preferuje, a máte vyhráno.

Přinášíme vám konkrétní tipy na vánoční dárky pro chlapa podle toho, jaký životní styl vyznává:

Dárek pro vousáče

Muži, kteří si pěstují plnovous nebo velkolepý knír, musí o svou pýchu náležitě pečovat. Kvalitní produkt z kategorie kosmetiky na vousy jim proto udělá radost. Může jít třeba o balzám, olej, vosk, šampón, kondicionér, nebo rovnou celou sadu. Předem si ale zjistěte, jakou značku preferuje a co skutečně používá. Luxusním dárkem jsou pak kartáče na vousy nebo skládací hřebínky na knír, které vynikají praktičností i vysokou estetickou hodnotou.

Pánská kosmetika

Péče o pleť je pro mnoho chlapů důležitá. Zpravidla ale nechtějí trávit spoustu času před zrcadlem a během dne si s pletí dělat těžkou hlavu. Upřednostňují proto základní kosmetické produkty s účinnými složkami, které použijí ráno, večer a mají vystaráno.

Kosmetické sady EVERYMAN jsou přímo stvořené pro pánskou pleť a obsahují plno funkčních přírodních ingrediencí. Jejich použití přitom nezabere víc než dvě minuty ráno a večer. Jsou vhodné pro muže jakéhokoliv věku a zajistí správnou výživu jak pro zdravou, tak problematickou pleť. Díky poutavému balení a do detailu propracovanému designu jsou jako stvořené k obdarování.

Hodinky, opasek a další vkusné doplňky

Hodnotným vánočním dárkem pro muže jsou rozhodně různé módní doplňky. Sázkou na jistotu je kožený opasek, který by neměl chybět v šatníku žádného muže. Stačí jen odhadnout správnou velikost. Vůbec nevadí, že jich má ve skříni několik – možnost výběru a střídání dle příležitosti ocení každý.

Podobně je tomu i v případě náramkových hodinek, kterých může mít muž také několik. Zjistěte, jaký typ hodinek preferuje a jaké provedení či barevná kombinace mu chybí. Je pak na vás, vyberete-li podle svého úsudku, nebo se pobavíte o konkrétním modelu, který muže osloví.

Sport a relaxace

Vyznavači zdravého životního stylu se rádi věnují nejrůznějším sportovním a relaxačním aktivitám. Jistě víte, pro jakého koníčka hoří srdce obdarovaného. Podle toho zvolte i konkrétní dárek, ať už hmatatelný, nebo ve formě poukazu. Vyznavači horolezení ocení magnézium na ruce, tenisté zmiňovanou sadu míčků a nejen příznivci posilování budou vděční za balení oblíbeného proteinu nebo jiné sportovní výživy.

Praktické jsou samozřejmě i dárky nehmatatelné. Předplaťte muži členství v klubu, nabijte mu kartu do fitka nebo ho potěšte poukazem do wellness centra, kde si odpočine. Vězte, že si na vás vzpomene pokaždé, když z něj pot poteče proudem.

Dárkovým poukazem nic nezkazíte

Dárkové poukazy jsou sázkou na jistotu. Ano, nákupem voucheru do obchodu se sportovním vybavením, oblečením nebo doplňky až tak nepřekvapíte. Na druhou stranu budete mít jistotu, že si muž vybere dárek podle svého gusta. Takže až při výběru vhodného dárku pro chlapa nebudete vědět kudy kam, nebojte se vsadit na poukaz. Jistě ho potěší.

Přejeme šťastnou ruku při výběru vánočních dárků! Hlavně se zbytečně nestresujte a raději si užijte chvilku pohody se svým blízkým. Nakonec volný čas, který muži věnujete, bude dárkem nejcennějším.

Jste připraveni posunout svou péči o pleť na vyšší úroveň?

Škodlivé látky v kosmetice

Co do správné kosmetiky nepatří? Článek napsal: Radek Brázdil Ve správném guláši je na kilo masa kilo cibule. Jak ale vypadá recept na správnou kosmetiku? Čemu se v kosmetice vyvarovat

Přečíst »

Péče o pleť v létě

Jak pečovat o mužskou pleť v létě Článek napsal: Radek Brázdil Letní počasí už je tady. Ostrým slunečním paprskům se nevyhnete tak či tak. Slunce k životu potřebujeme – při

Přečíst »

Jak vytrvat v nové rutině

Jak do denní rutiny zahrnout nové návyky a vytrvat v nich Článek napsal: Radek Brázdil Kdybychom museli přemýšlet nad vším, co během dne uděláme, stálo by nás to spoustu energie.

Přečíst »

Jak vypadat a cítit se co nejlépe

Jak vypadat a cítit se co nejlépe Článek napsal: Radek Brázdil Svým vzhledem vysíláme nejrůznější signály našemu okolí a současně působíme i na vlastní „já“. Nenechte si nakukat, že jste

Přečíst »

Péče o pleť podle věku

Péče o pleť podle věku – jak zvolit správnou taktiku? Článek napsal: Radek Brázdil Říká se, že věk je jenom číslo a stáří je v našich hlavách. Bylo by ale

Přečíst »

Aktivní látky v kosmetice EVERYMAN

Aktivní látky v EVERYMAN kosmetice Článek napsal: Radek Brázdil Při pohledu na obaly některých kosmetických produktů na trhu se nám zamotá hlava. Může se zdát, že výrobce na pánské kosmetice

Přečíst »

Poctivá pánská kosmetika vyvinutá a vyrobená v České republice.